ניתוחי שדיים

לחזה הנשי משמעות רבה למראה החיצוני. השדיים הנם איבר המשדר נשיות ומהווה חלק מהותי מתפיסת האישה את גופה. תהליכים פיזיולוגיים טבעיים המתרחשים בגוף מלידה ובמרוצת השנים כתוצאה מלידות, הנקה והזדקנות משפיעים על איכותו וצורתו של השד. בין אם מסיבה אסתטית או תפקודית ניתוחי השד ועיצובם הם הליכים המשפרים את איכות החיים והבטחון העצמי של האישה.

במהלך עבודתו בארץ ובהשתלמות העל באוסטרליה ובארצות הברית רכש ד"ר עינבל ניסיון עשיר בניתוחי שד אסתטיים ומשחזרים, אותם מיישם מידי יום בבית החולים ובמסגרת פרטית. כל זאת בהתאמה אישית ובדגש על בטיחות המטופלת וליווי אישי.


הגדלת חזה

הסיבות לעבור הגדלת חזה שונות מאישה לאישה. ממדי חזה קטן, צנוח או אסימטרי עלול להשפיע באופן שלילי על בטחונן העצמי והגדרת נשיותן. נשים אלו חפצות בשיפור מראה השד, חידוד הפרופורציות והדגשתו. בניתוח הגדלת חזה, מוכנס שתל סיליקון לשד דרך חתך ניתוחי קטן ונסתר. החזה מקבל מייד נפח גדול יותר ובפרופורציות המתאימות לגוף. הניתוח נערך בהרדמה כללית ואינו דורש אשפוז. בייעוץ עם ד״ר עינבל, תוכלי ללמוד על כל היבטי ההליך להגדלת החזה. יחד, תדונו בכל האפשרויות שלך, כולל סוג השתל, גודלו וצורתו, מיקומו (מתחת או מעל שרירי בית החזה). בייעוץ ד״ר עינבל יסביר על כל שלב בהליך הניתוחי ואחריו. ד"ר ענבל יבטיח טיפול בסטנדרטים הגבוהים ביותר תוך שמירה על בטיחותך, ויעזור לך להגשים את חלומך.

הרמת חזה

הריון, הנקה, ירידה במשקל והליך ההזדקנות עלולים לגרום במרוצת השנים לשדיים להתרוקן, לצנוח ולאבד מגמישותם. תהליך זה אמנם טבעי אך משפיע על חזותו של השד באופן ניכר. במהלך הניתוח להרמת חזה מאורגנת רקמת השד והפיטמה מחדש ומורמת חזרה למקומה הטבעי. בייעוץ במרפאתו של ד״ר עינבל תקבלי הסבר מפורט על נתוני החזה שלך, האופציות השונות לשיפור מראה השד, צורת השד הצפויה, מידת צניחת השד, מיקום הפטמה ואיכות עורך. בהתבסס על המאפיינים שלך, ימליץ ד״ר עינבל על הפתרון הנכון עבורך. ד״ר עינבל עושה שימוש בטכניקות מתקדמות אותן רכש במהלך השנים ובהשתלמות העל באוסטרליה ובארה״ב המאפשרות מיזעור החתכים וצמצום צלקות מיותרות. הליך זה מקנה לחזה מראה צעיר, טבעי ורענן יותר.

הקטנת חזה

שדיים גדולים ונפולים עלולים לגרום לכאבי גב וכתפיים מטרידים, קושי ביציבה, סימני לחץ של כתפיות החזייה ואף בעיות עור לרבות שפשפת ופטרת. בין אם מדובר בשיקולים אסתטים, תפקודיים או רפואיים, הניתוח משפיע לחיוב באופן ניכר על איכות חייה ורווחתה של המטופלת. במהלך הניתוח מוסרים רקמת שד ועור עודפים בטכניקות המותאמות באופן אישי למטופלת יחד עם צמצום גודל הפטמה והחזרתה למימדיה ומקומה הטבעי והמורם. הניתוח עוזר באופן מיידי בבבעיות הרפואיות הנלוות ומשפר את יכולת התנועה והדימוי העצמי. במהלך הייעוץ במרפאה ישוחח איתך ד"ר עינבל על האפשרויות הניתוחיות השונות אשר מתאימים לגופך. לעיתים, יחליט ד״ר עינבל לשלב שאיבת שומן בניתוח על מנת לעצבו עוד יותר. ד״ר עינבל ישים דגש על הפרופורציות החדשות של השדיים ויכוון לצורה טבעית ונוחה בהתאם למבנה גופך.

תיקון אסימטריה

אסימטריה בשדיים הינה מצב טבעי המופיע אצל נשים רבות. בבחינה מדוקדקת של שדיים דומים ניתן למצוא הבדלים בצורת השד, בנפחו, מיקום וצורת הפטמות ועוד. לעיתים הבדלים אלו משמעותיים ועלולים להקשות במציאת ביגוד או חזייה תואמת ולפגוע בבטחון העצמי. במהלך הניתוח ישווה ד״ר עינבל שד אחד למשנהו בטכניקות מתקדמות אותן רכש במהלך השנים ובהשתלמות העל באוסטרליה ובארה״ב. בייעוץ במרפאה יפרט ד״ר עינבל את הסיבות לאסימטריה וימנה את האופציות הטיפוליות השונות. טכניקות בהן ישתמש ד״ר עינבל יכללו במידת הצורך שיטות לתיקון שד טובולרי (שד משולש), הרמת החזה ועיצובו, שימוש בשתלים להגדלת אחד הצדדים או שניהם, שאיבת שומן והזרקתו לשד לצורך עיצוב ומתן נפח לשד. ד״ר עינבל ישים דגש לסימטרה ולפרופורציות החדשות של השדיים ויכוון למראה טבעי ויפה.

שחזור שד ואונקופלסטיקה

גילוי סרטן השד בקרב נשים והצורך בכריתה מלאה או חלקית של השד הינה טלטלה קשה. למרות זאת, ישנן אופציות טובות לשחזור של השד. מחקרים מצביעים על כך כי שחזור השד לאחר כריתה משפר באופן ניכר את איכות החיים ומחזיר את האשה לשגרה שלה חזקה ושלמה יותר. בפגישה עם כירורג השד תתקבל החלטה לגבי סוג הכריתה הכירורגית והיקפה. במהלך הייעוץ במרפאה ידון ד״ר עינבל עם המטופלת על אפשרויות השחזור שלה. לכריתה מלאה יציע ד״ר עינבל שחזור שד מיידי בעזרת שתל סיליקון ולרוב יריעה ביולוגית אשר תומכת ומעצבת את השד המשוחזר. לכריתה חלקית יציע ד״ר עינבל את שיטת האונקופלסטיקה שהינה שיטה חדשה יחסית. בשיטה זו, לאחר הכריתה רקמת השד מאורגנת ומעוצבת מחדש על פי העקרונות בהם משתמשים להקטנת או הרמת החזה.

הגדלת חזה עם שומן עצמי

נשים רבות אינן מרוצות מנפח או פרופורציית השד אך אינן מעוניינות בשינוי בולט מידי ואינן מעוניינות בשתלים. כיום לנשים אלו, אשר מחפשות חלופה, ישנו פתרון. במהלך מומחיות העל באוסטרליה רכש ד״ר עינבל נסיון רב בהזרקת שומן עצמי לשד. הליך הגדלת חזה עם שומן עצמי מציעה חלופה טבעית יותר, ללא שימוש בשתלים וללא צלקות. במהלך הניתוח נשאב השומן הטבעי שלך ממקומות שונים בגוף ולאחר תהליך הפרדה, מנוצל מחדש להענקת נפח ועיצוב מחדש של השד. בייעוץ במרפאה ד״ר עינבל יעריך יחד איתך את החסר בנפח הקיים. בהתבסס על רצונותיך, מאפייני גופך והפרפורציות הקיימות, ימליץ ד״ר עינבל על תוכנית טיפול המתאימה לך באופן אישי אשר יכלול את איזורי השאיבה השונים בגוף, נפח השומן הצפוי להיות מופק ומוזרק חזרה לשד.

הקטנת שד בגבר (גינקומסטיה)

גינקומסטיה (Gynecomastia) הינה התפתחות חריגה של שד נשי בגברים. צמיחת השד עלול להגיע למימדים גדולים וחסרי פרופורציה אשר פוגעים באופן ניכר במראה האסתטי ובביטחון העצמי. כמו כן עלולה להיגרם אי נוחות בזמן פעילות ספורטיבית, כאבים כרוניים, ואפילו הפרשת חלב. סוג הניתוח לתיקון גינקומסטיה נקבע בהתאם לדרגת הגניקומסטיה ואופי הרקמה האופייני לכל מטופל. ברוב המקרים ניתן לבצע שאיבת שומן בלבד. במהלך מומחיות העל במלבורן אוסטרליה ובשיקגו ארה״ב רכש ד״ר עינבל ידע ונסיון רב במכשור ובשיטות החדישות ביותר לשאיבת שומן לגינקומסטיה. במהלך הייעוץ במרפאה יבחן ד"ר עינבל את רקמת השד העודף וידרג את חומרתו. מצבים רפואיים נוספים ייבדקו וישללו טרם הניתוח כגון גידול בשד, גידול באשכים ומצבים הורמונליים שונים. סוג הניתוח יוצג למטופל וההליך הניתוחי, ההחלמה, הצלקות והתוצאה הצפויות יוצגו אף הם.