ניתוחי פנים

ניתוח מתיחת פנים עבר בשנים האחרונות שינוי מהמראה המנותח, הלא טבעי והמתוח מידי לדור החדש של ניתוחים אלו, שהינו טבעי ורענן. לפני הניתוח בוחן ד"ר עינבל את תמונות המטופלים מהעבר וההווה ומתאים את הניתוח למבנה הפנים והצוואר של המטופל. פיסול הפנים והצוואר נעשה בשיטות חדישות ומתקדמות אותן רכש ד״ר עינבל בהשתלמות העל במלבורן, אוסטרליה וכוללות מרכיבים משלימים נוספים כגון הרמת גבות ועפעפיים, שיפור קו הסנטר, הדגשת אזורים מצעירים באמצעות הזרקת שומן עצמי וחומרי מילוי. כל זאת כדי לשמור על תוצאה מעודנת, רעננה וטבעית המתאימה לפרופורציות הנכונות של תווי הפנים.


מתיחת פנים

לאורך השנים מתרחשים שני תהליכים עיקריים בפנים. הראשון הינו איבוד נפח השומן תחת העור במדוריו השונים, והשני הינו החלשות וצניחה הדרגתית של הרקמות התומכות. במהלך מומחיות העל באוסטרליה בחן ד"ר עינבל את נושא זה לעומק. ד״ר עינבל משלב בניתוח את שני עקרונות אלו. בניתוח מונך החתך הניתוחי באופן מוסתר ולא נראה לעין אפילו במרחק שיחה. בשלב הבא מופרד עור הפנים מהרקמות העמוקות מעל השרירים אותם מהדקים. בסופו של הניתוח מוסר העור העודף והתוצאה מותאמת לקווים צעירים יותר תוך הקפדה על מראה טבעי ולא מנותח. במהלך הייעוץ במרפאה ישוחח איתך ד״ר עינבל לגבי הטכניקה הנכונה בשבילך מתוך מגוון רחב של אפשרויות. במהלך ההסבר ותיאום הציפיות ישתף אותך ד״ר עינבל בתוכנית הניתוחית ובהתאם להערכה האסתטית, ישקול איתך לשלב בניתוח הזרקת שומן עצמי, חומרי מילוי, הרמת הגבות, הדגשת העיניים והעפעפיים תוך שמירה על פרופורציות נכונות ומראה טבעי.

מתיחת צוואר

במהלך השנים ישנה צניחה איטית של שריר הצוואר הצמוד לעור, המאבד מגמישותו. השרירים שצונחים הופכים למעין מיתר (Band) שהופך עבה ובולט במרוצת השנים. הצטברות שומן עודף באזור מקנה מראה לא אסתטי ואף של סנטר כפול. מתיחת הצוואר, אשר לרב משולב עם ניתוח פנים, נועד לתת מראה צעיר יותר באמצעות שיפור הזוית הצווארית תחת הלסת, והסרת קפלי העור והשומן באזור זה. במהלך הניתוח יהדק ד״ר עינבל את שרירי הצוואר בחזרה למקומם המקורי תוך התייחסות לזוית הצוואר, והעור העודף יוסר כך שיושג מראה בעל קו צעיר ורענן יותר. במהלך הייעוץ, ד"ר עינבל יבחן את הצוואר שלך כדי לקבוע האם הבעיה נובעת בעיקר עקב רפיון העור או השרירים, עיבוי השריר, שומן עודף, או שילוב של אלה. בהתאם לכך ימקד ד״ר עינבל את הטכניקה הניתוחית למתיחת הצוואר. כל זאת כדי לתת את התוצאות הרצויות והנכונות עבורך באופן אישי.

סנטר

שתל הסנטר נועד לשנות את מבנהו של סנטר קטן, אחורי, מחודד או צר. במהלך הניתוח משתמש ד״ר עינבל באחת משתי טכניקות: באמצעות הזרקת חומר מילוי (כאשר נזקק שינוי מינורי) או במקרים מורכבים יותר באמצעות החדרת שתל המוצמד לעצם הלסת התחתונה בניתוח. התוצאות מקנות למטופל מראה טבעי ופרופורצינלי יותר. פעמים רבות, שיפור מראה הסנטר במהלך ניתוח אף או הזרקת חומר מילוי לעיצוב האף, משפר את הפרופורציות בפנים ונותן מראה אסתטי ויפה.

ניתוח עפעפיים עליונים

לעיניים תפקיד חשוב ביצירת קשר והבעת רגשות. העור אשר מכסה את שריר העפעף הינו הדק בגוף האדם ומשתנה מאד במרץ השנים. קפלי עור מרובים עלולים אף להוביל להסתרה של שדה הראייה ובכך להפריע בתפקוד היומיומי. ד"ר עינבל מבצע את ניתוח העפעפיים תוך שימוש בטכניקות כירורגיות מתקדמות ביותר אותן רכש במומחיות העל באוסטרליה. במהלך הניתוח ד"ר עינבל יוצר חתך עורי קטן המוסווה בתוך קפלי העפעף. לאחר מכן מוסרים בעדינות עודפי השומן והעור. בשלב תפירת שולי העור ישחזר ד״ר עינבל את הקפל הטבעי בעפעף באופן תלת מיימדי, על מנת להביא לתוצאה טבעית. במהלך הייעוץ יצביע ד״ר עינבל על האזורים השונים אותם ניתן לשפר. במקרים בהם צניחת הגבות משמעותית וגורמת לעודפי העור להיות חמורים יותר, יכוון ד״ר עינבל את חלק מהטיפול בגבות עצמן. נקודה זו חשובה מאד לקבלת תוצאה פרופורציונלית ואסתטית.

ניתוח עפעפיים תחתונים

הרקמות הדקות תחת העיניים מותירות אותן פגיעות לשינויים כגון הופעת כהויות, עודפי עור ושקיות שומן המצטברות מתחת לעין. כל אלה מקנים לעין מראה עייף ולא חיוני. התרופפות הרצועה התומכת בשריר ובעפעף מקנה לעפעף התחתון מראה צנוח ולא מתוח. הסרה של שקיות השומן בעפעף התחתון מתבצע בגישה מיוחדת ללא חתך או צלקת חיצונית. הסרה של עודפי העור בעפעף התחתון מבוצעת על ידי חתך עורי קטן המוסווה בתוך קפלי העפעף, תחת קו הריסים. לעיתים יבוצע חיזוק של השרירים והרצועה התומכת בעפעף התחתון לקבלת מראה מתוח ואסתטי. בייעוץ, ד"ר עינבל יציג את אפשרויות הטיפול בהתאם לצרכים הייחודיים שלך. בנוסף יעניין אותך בשילוב אפשרויות אחרות שיעזרו לך להשיג מראה רענן יותר, כגון טיפול בקמטים לציד העין על ידי בוטוקס, שיפור הכהויות ומילוי אזורים חסרי נפח באמצעות חומרי מילוי או שומן עצמי.

הרמת גבות

במרוצת השנים חלה צניחה של הגבות והמצח. האזור החיצוני ביותר של הגבה חלש במיוחד ונתון לתהליך צניחה מוגבר ביחס לשאר הגבה. תהליך זה עלול להסתיר חלק משדה הראייה, לשוות לעין מראה עייף או זועף ואף להחמיר את כמות עודפי העור בעפעף עצמו. ניתן לטפל בצניחת הגבות באופן זמני עם בוטוקס (הרמת גבות כימית) או חוטים המחודרים תחת העור. לניתוח תוצאות ארוכות טווח יותר. במהלך הניתוח להרמת גבות ד"ר עינבל משתמש בטכניקות מתקדמות אותן רכש במומחיות העל באוסטרליה. בניתוח, הגבות מורמות למקומן הטבעי, המראה המודאג והעייף נעלם ומראה עירני עם ברק חוזר לעיניים. במהלך הייעוץ עם ד"ר עינבל תלמדי על הטכניקות השונות הנכונות לך להרמת הגבות והמצח כולל החתכים המבוצעים. ד״ר עינבל ידיין איתך לגבי התוצאה הצפויה והמהלך הטבעי של ההחלמה מהניתוח.

הצמדת אוזניים

מראה אוזן בולטת ולא סימטרית עלול להשפיע לרעה על התדמית והביטחון העצמי. בגיל שש האוזן מסיימת את מרבית גדילתה וניתן לבצע את ההליך להצמדת אוזניים. העיתוי לביצוע הניתוח מאד אישי ותלוי ברצונות הילד וההורים התומכים. הניתוח נפוץ יותר בקרב ילדים בגילאי 6-12, אך מבוצע גם בנערות ונערים ואפילו במבוגרים. במהלך הניתוח ד"ר עינבל יוצר חתך קטן באזור החבוי מאחורי האוזן שאינו נראה בחלק הקדמי של האפרכסת. הסחוס מעוצב מחדש באמצעות תפרים פנימיים הממוקמים בקפידה והאוזן מוצמדת למקומה הטבעי. הניתוח מקטין את המראה הבולט של אוזניים ומעניק מראה סימטרי וטבעי. בייעוץ במרפאה ד״ר עינבל ישוחח עם המטופל ובמידת הצורך עם הוריו לגבי העיתוי והגיל המתאים לבצע הניתוח. תוכלו ללמוד על המאפיינים העיקריים של אוזניים שלכם והגורמים השונים התורמים למראה זה.

הזרקת שומן

הזדקנות העור מלווה בשינוי פני שטח העור וחיוניותו אשר באים לידי ביטוי בקמטוטים עדינים. בנוסף החלשות השכבות התומכות של העור, איבוד גמישותו ונפחו יוצרים קמטים עמוקים וצניחה. במהלך מומחיות העל באוסטרליה ובארה״ב רכש ד״ר עינבל ידע ונסיון רב בטכניקות החדישות ביותר המשמשות להחזרת החיוניות והנפח של העור על ידי הזרקת שומן עצמי. אופן השאיבה, ההכנה וההזרקה של השומן מאד חשוב להצלחת ההליך. השומן המוזרק עובר עיבוד מיוחד אשר מכין אותו להזרקה לצורך מתן נפח (micro fat) או מתן חיוניות ומראה רענן ומחודש לעור (nanofat). הזרקת שומן הינה פרוצדורה נפוצה המתווספת באופן שגרתי לניתוחי הפנים והצוואר. בייעוץ, לאחר הערכה ובדיקה קצרה של פנייך תינתן התוכנית הטיפולית המתאימה שתעניק לך את התוצאות ארוכות הטווח, הטבעיות והטובות ביותר.