טיפולים משלימים

כיום, בעולם מהיר ומודרני החיפוש אחר טיפול אסתטי מהיר, ללא צורך בהחלמה ארוכה, עומד בראש סדר העדיפויות של רבים. לפני השלב בו מטופלת תזדקק לניתוח, ישנם שנים ארוכות בהם ניתן להציע טיפול קל ומיידי יותר לפנים והצוואר. ישנה חשיבות גדולה לבחירת המטופלים הנכונים אשר מתאימים לטיפולים משלימים ולא לניתוח. דר עינבל יסקור את האזורים השונים בפניך וימנה את האופציות הטיפוליות השונות תוך שימוש ושילוב הטיפולים השונים כגון חוטים לצורך הרמה, פילינג, הזרקת חומרי מילוי למתן נפח או לשיפור מרקם העור, ובוטוקס לקמטים בתנועה. דר עינבל מקפיד על המראה הטבעי והלא ״עשוי״ או ״מוזרק״ ומשתמש במרפאתו בחומרים האיכותיים והבטוחים ביותר, אשר עומדים בתקן המחמיר ביותר ומאושרים על ידי ה FDA האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי .


בוטוקס (Botox)

החומר הפעיל בבוטוקס, בוטולינום טוקסין הינו רעלן אשר גורם להחלשות או שיתוק השריר, אליו הוא מוזרק. לרעלן שימושים רפואיים רבים במבוגרים ובילדים וכן שימוש נרחב ברפואה אסתטית. על ידי החלשת שרירים ספציפיים בפנים ובאופן מלומד ומדוייק ניתן ליצור אפקט של הרמה, שיפור סימטריה ושיפור בקמטים. אזורי הטיפול הנפוצים הם במצח, צידי העיניים וקמטי הזעף בין הגבות. כמו כן ניתן לטפל בשרירי האף על מנת להרימו, להרים את זוית הפה ולהעלים רצועות שריר בצוואר (bands). ניתן לטפל אף בהזעת יתר בבתי השחי, כפות הידיים והרגליים. ד״ר עינבל מקפיד על מראה טבעי ומשלב חומרי מילוי וחוטים במידת הצורך. ד״ר עינבל משתמש במרפאתו בחומרים האיכותיים והבטוחים ביותר, אשר עומדים בתקן המחמיר ביותר ומאושרים על ידי ה FDA האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי

הזרקת חומרי מילוי (חומצה היאלרונית ורדיאס)

בשנים האחרונות חלה התקדמות משמעותית בגישה הטיפולית המודרנית בחומרי מילוי. בגישה זו הטיפול מותאם לאזורים אנטומים על פי הצמיגויות השונות של חומרי המילוי. חומרי המילוי בעלי צמיגות גבוה משמשים להזרקה עמוקה ויוצרים אפקט של הרמה. חומרי המילוי בעלי הצמיגות הבינונית משמשים למתן נפח באזורים השונים. חומרי המילוי בעלי הצמיגות הנמוכה (skin boosters) משמשים לטיפול בקמטוטים שטחיים ומקנים מרקם חי ומלא לעור הפנים, למחשוף (de’collete) ולגב כף היד. תחום הולך ומתפתח הינו פיסול האף בעזרת חומרי מילוי מסוג חומצה היאלרונית או רדיאס. לד״ר עינבל נסיון רב בפיסול האף. פרוצדורה קצרה אשר מביאה לתוצאה יפה וטבעית. ד״ר עינבל משתמש במרפאתו בחומרים האיכותיים ביותר העומדים בתקן המחמיר ביותר ומאושרים על ידי ה FDA האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי. שילוב נכון של חומרי המילוי מוביל לתוצאה טבעית ואסתטית, הנמנעת מהמראה המוזרק והלא טבעי.

שימוש בחוטים למתיחת פנים, צוואר וגבות

השימוש בחוטים למתיחת הפנים הינו פתרון מהיר ופשוט יחסית. עם זאת מדובר בפרוצדורה כמעט ניתוחית ומנתח המנוסה באזורים אלו בפנים תורם רבות לבטיחות הפרוצדורה והצלחתה. בייעוץ במרפאה, דר עינבל יסקור את האזורים השונים בפניך וימנה את האופציות הטיפוליות השונות שיכולות לכלול שימוש בחוטים לצורך הרמה. ד״ר עינבל מקפיד על המראה הטבעי ויקבע את כיווני המתיחה יחד איתך ומול מראה. ד״ר עינבל משתמש במרפאתו בחוטים האיכותיים והבטוחים מסוג סילוואט (Silhouette Soft® - Sinclair Pharma), אשר עומדים בתקן המחמיר ביותר ומאושרים על ידי ה FDA האמריקאי ומשרד הבריאות הישראלי. לד״ר עינבל נסיון רב ומשמש כמדריך אזורי (regional trainer) מטעם חברת סינקלייר העולמית. בחירת מטופלים נכונה וטיפול מקצוע, מוביל לשביעות רצון גבוהה אשר מקנה תוצאה אסתטית וטבעית הנמנעת מהמראה המוזרק והלא טבעי.

הזרקת שומן

הזדקנות העור מלווה בשינוי פני העור וחיוניותו. בנוסף החלשות השכבות התומכות של העור, איבוד גמישותו ונפחו יוצרים קמטים עמוקים וצניחה. במהלך מומחיות העל באוסטרליה ובארה״ב רכש ד״ר עינבל ידע ונסיון רב בטכניקות החדישות ביותר המשמשות להחזרת החיוניות והנפח של העור על ידי הזרקת שומן עצמי. אופן השאיבה, ההכנה וההזרקה של השומן מאד חשוב להצלחת ההליך. השומן המוזרק עובר עיבוד מיוחד אשר מכין אותו להזרקה לצורך מתן נפח (micro fat) או מתן חיוניות ורעננות לעור (nanofat). במהלך הייעוץ עם ד"ר עינבל, תוכלי ללמוד על טכניקות שאיבת השומן השונות. בייעוץ נקבע האם ניתן לבצע את ההליך בהרדמה מקומית במרפאה. לאחר הערכה ובדיקה קצרה של פנייך תינתן התוכנית הטיפולית המתאימה שתעניק לך את התוצאות הטבעיות ביותר.

הסרת נגעים

שיעור נגעי העור בישראל מהגבוהים בעולם. אחת מהסיבות לסטטיסטיקה הזו הינה סוג העור הבהיר בחלק מהאוכלוסיה, האקלים והחשיפה לשמש באזורינו. לזיהוי מוקדם וטיפול מיידי חשיבות גבוה. נגעי עור הדורשים הסרה בדר״כ מבוצעים בהרדמה מקומית ובזמן קצר. ההחלטה על שיטת ההסרה נעשית ע״י ד״ר עינבל בהתאם לשיקולים רפואיים ואסתטים. הסרתו של הנגע ולאחר מכן צריבת האזור בלבד או תפירתו של העור מחדש יעשה בהתאם לשיקולים אסתטיים, על מנת להשאיר צלקת מינימלית וחבויה בקווים האסתטים הקיימים. הסרת נגעים בעלי שטח גדול יותר מצריכה טכניקות מורכבות יותר הדורשות הסרה בשלבים, שחזור באמצעות הכנסת מותחנים, מתלי עור או שתלי עור. ד״ר עינבל מומחה בשימוש בטכניקות מורכבות אלה ומשתמש בשיטות הניתוחיות ובמכשור החדיש ביותר ובכך מבטיח תוצאה אסטית וצלקת חבויה.

תיקון צלקות

לאחר פגיעה בשלמות העור נוצרת צלקת כחלק מהליך הריפוי הטבעי של העור. הליך ההצטלקות הינו אישי ותלוי בנטיה הגנטית וגורמים חיצוניים שונים ולכן קשה לחזותו. ישנם מקרים בהם רקמת הצלקת הינה בכמות עודפת או באיכות ירודה ועקב כך עלולה להיווצר בעיה אסתטית ואף תפקודית. סוגים שונים להצטלקות לא תקינה הינם צלקות בולטות ונראות לעין, קלואיד, צלקת היפרטרופית, צלקות אקנה ועוד, ולהם מגוון רחב של טיפולם. ד״ר עינבל עושה שימוש במרפאתו בטכניקות חדשניות ומתקדמות הכוללות הזרקות של חומרים ישירות לתוך הצלקת התורמים לנסיגתה, שימוש בטכניקות ניתוחיות מתקדמות, וטיפול במשחות וחבישות מתקדמות. בייעוץ, ד"ר עינבל יבחן את מאפייני ההצטלקות כגון סוג ההצטלקות, גיל המטופל והצלקת, המיקום בגוף, צורתה וגודלה. כך תקבע ההתאמה לטיפול הנכון שיעניק לך את התוצאה הטובה ביותר.