עיצוב הגוף

במהלך השנים חלים בגופנו שינויים רבים כגון תנודות במשקל, הזדקנות העור, שינויים הורמונליים, הריונות ולידות. שינויים אלו גורמים למראה לא סימטרי, לעיתים מעוות ולא מחמיא. הדבר גורם לאיבוד הביטחון העצמי ואף מוביל לשינויים באופן הלבוש עד כדי הימנעות ממפגשים חברתיים מסוימים. במהלך מומחיות העל במלבורן, אוסטרליה ובארה״ב רכש ד״ר עינבל ניסיון רב בעיצוב הגוף. ד״ר עינבל שם דגש על שילוב האזורים השונים בגוף לקבלת תוצאה אחידה ומותאמת אישית, תוך הקפדה על בטיחות ברמה גבוה. הניתוח לעיצוב הגוף משלב בתוכו ניתוחי שד, שאיבת שומן, הזרקת שומן, מתיחת בטן, עיצוב ירכיים, הישבן והגב. ד״ר עינבל משתמש בשיטות הניתוחיות ובמכשור החדיש והבטוח ביותר המבטיח תוצאה יפה, טבעית וארוכת טווח.


שאיבת שומן וחיטוב הגוף

ניתוח לשאיבת שומן הוא אחד ההליכים הפופולריים ביותר בכירורגיה אסתטית. שאיבת שומן אינה יעילה כפתרון לירידה במשקל, אך יכולה להיות יעילה מאוד בעיצוב, מיצוק וסילוק מצבורי השומן בבטן, מותניים, גב, ירכיים חיצוניות ופנימיות, העמידים לתזונה ופעילות גופנית . לצורך השאיבה מוחדרת צינורית דקה דרך חתכים נסתרים ומינימליים. במהלך מומחיות העל במלבורן אוסטרליה ובשיקגו ארה״ב רכש ד״ר עינבל ידע ונסיון רב במכשור ובשיטות החדישות ביותר לשאיבת שומן מבטיחה, כגון שיטת ה Safe Lipo, עם תוצאה אסתטית מצויינת וארוכת טווח. במהלך הייעוץ עם ד"ר עינבל, תוכלי ללמוד על טכניקת שאיבת השומן המתאימה לך. יחד תחליטו על תכנית הטיפול הנכונה לך. תערך לך הערכה של התוצאה הצפויה ושל צפי נפחי השאיבה מכל אזור המיועד לשאיבה.

מתיחת בטן

עודפי עור המשתפלים מהבטן עלולים לפגוע בדימוי העצמי ולהפריע בבחירת ביגוד ואף בתנועת הגוף. מתיחת בטן תעזור בהסרת העור העודף, הסרת סימני מתיחה או צלקות מניתוחים קודמים ותשלים מראה של בטן שטוחה ומוצקה תוך שמירה על קווי המתאר הטבעיים של גופך. במהלך הניתוח מהדק ד"ר עינבל את שרירי הבטן על מנת לחזק את דופן הבטן ולעצב את אזור המותניים. בנוסף הניתוח המודרני משלב בתוכו שאיבת שומן שתומך בהחלמה קלה ומהירה יותר. ד"ר עינבל מקפיד על שמירת החתכים בצורה מוסתרת מתחת לקו בגד הים או התחתונים. במהלך הייעוץ עם ד"ר עינבל, תקבע התאמתך לניתוח מתיחת בטן ושאיבה. במידה ומדובר בעודפי עור קלים בלבד יציע ד״ר עינבל מיני מתיחת בטן (mini abdominoplasty). ניתוח קצר יותר עם החלמה מהירה יותר. יחד תחליטו על תוכנית טיפול שתעמוד ביעדים שלך ותתאים באופן אישי לציפיות שלך.