עיצוב הגוף

במהלך השנים חלים בגופנו שינויים רבים כגון תנודות במשקל, הזדקנות העור, שינויים הורמונליים, הריונות ולידות. שינויים אלו גורמים למראה לא סימטרי, לעיתים מעוות ולא מחמיא. הדבר גורם לאיבוד הביטחון העצמי ואף מוביל לשינויים באופן הלבוש עד כדי הימנעות ממפגשים חברתיים מסוימים. במהלך מומחיות העל במלבורן, אוסטרליה ובארה״ב רכש ד״ר עינבל ניסיון רב בעיצוב הגוף. ד״ר עינבל שם דגש על שילוב האזורים השונים בגוף לקבלת תוצאה אחידה ומותאמת אישית, תוך הקפדה על בטיחות ברמה גבוה. הניתוח לעיצוב הגוף משלב בתוכו ניתוחי שד, שאיבת שומן, הזרקת שומן, מתיחת בטן, עיצוב ירכיים, הישבן והגב. ד״ר עינבל משתמש בשיטות הניתוחיות ובמכשור החדיש והבטוח ביותר המבטיח תוצאה יפה, טבעית וארוכת טווח.


שאיבת שומן וחיטוב הגוף

ניתוח לשאיבת שומן הוא אחד ההליכים הפופולריים ביותר בכירורגיה אסתטית. שאיבת שומן אינה יעילה כפתרון לירידה במשקל, אך יכולה להיות יעילה מאוד בעיצוב, מיצוק וסילוק מצבורי השומן בבטן, מותניים, גב, ירכיים חיצוניות ופנימיות, העמידים לתזונה ופעילות גופנית . לצורך השאיבה מוחדרת צינורית דקה דרך חתכים נסתרים ומינימליים. במהלך מומחיות העל במלבורן אוסטרליה ובשיקגו ארה״ב רכש ד״ר עינבל ידע ונסיון רב במכשור ובשיטות החדישות ביותר לשאיבת שומן מבטיחה, כגון שיטת ה Safe Lipo, עם תוצאה אסתטית מצויינת וארוכת טווח. במהלך הייעוץ עם ד"ר עינבל, תוכלי ללמוד על טכניקת שאיבת השומן המתאימה לך. יחד תחליטו על תכנית הטיפול הנכונה לך. תערך לך הערכה של התוצאה הצפויה ושל צפי נפחי השאיבה מכל אזור המיועד לשאיבה.

מתיחת בטן

עודפי עור המשתפלים מהבטן עלולים לפגוע בדימוי העצמי ולהפריע בבחירת ביגוד ואף בתנועת הגוף. מתיחת בטן תעזור בהסרת העור העודף, הסרת סימני מתיחה או צלקות מניתוחים קודמים ותשלים מראה של בטן שטוחה ומוצקה תוך שמירה על קווי המתאר הטבעיים של גופך. במהלך הניתוח מהדק ד"ר עינבל את שרירי הבטן על מנת לחזק את דופן הבטן ולעצב את אזור המותניים. בנוסף הניתוח המודרני משלב בתוכו שאיבת שומן שתומך בהחלמה קלה ומהירה יותר. ד"ר עינבל מקפיד על שמירת החתכים בצורה מוסתרת מתחת לקו בגד הים או התחתונים. במהלך הייעוץ עם ד"ר עינבל, תקבע התאמתך לניתוח מתיחת בטן ושאיבה. במידה ומדובר בעודפי עור קלים בלבד יציע ד״ר עינבל מיני מתיחת בטן (mini abdominoplasty). ניתוח קצר יותר עם החלמה מהירה יותר. יחד תחליטו על תוכנית טיפול שתעמוד ביעדים שלך ותתאים באופן אישי לציפיות שלך.

מתיחת זרועות

עודפי עור ושומן בזרועות צונחים כלפי מטה ומותירים עור נפול ורפוי. הדבר אופייני בעיקר לאחר ירידה מסיבית במשקל או כחלק מהליך ההזדקנות הטבעית של העור. עודפי עור באזור זה עלולים לגרום לפריחות ושפשפות חוזרות ונשנות, מקשים על מציאת פריטי לבוש ומובילים להסתרה מתמדת. בניתוח מוסרים עודפי העור והשומן כך שמתקבלת צלקת מוסתרת לאורך החלק התחתון של הזרוע. במרבית הניתוחים משולבת שאיבת שומן על מנת לעצב ולמצק את הזרוע כולה. תוצאות הניתוח מספקות למטופלת זרועות מוצקות, היקף מופחת משמעותית, שיפור בתנועת היד ומראה אסתטי יותר. במהלך הייעוץ ד"ר עינבל ידרג את רמת עודפי העור של זרועותיך. הניתוח והצלקות הצפויות ידויינו. יוסברו הטכניקות היחודיות בהן משתמש ד"ר עינבל לביצוע מתיחת הזרועות. כך תותאם באופן אישי התכנית הנכונה ביותר עבורך.

מתיחת יריכיים

ירידה במשקל עלולה להותיר מצבורי שומן וקפלי עור באזור הירכיים. קפלים אלו עלולים להוות מטרד אסתטי, אך גם להיות בעיה רפואית עם הגבלה בתנועה, שפשפות וגירויים בעור. במהלך מומחיות העל במלבורן אוסטרליה רכש ד״ר עינבל ידע ונסיון רב בתחום מתפתח זה של ניתוחים. תכנון צלקות חבויות היטב, שילוב של שאיבת שומן לכל הירך ועיצוב הישבן הם חלק ממטרות הניתוח. ֿהניתוח מתחיל בשאיבת שומן היקפית על פי הצורך, עודפי העור בירך הפנימית נכרתים כך שהצלקת חבויה בקפל המפשעה ולאורך חלקה הפנימי של הירך. באמצעות הניתוח יוסרו עודפי העור וקו הירך הטבעי יעוצב כך שתתקבל ירך בעל מראה אסתטי וטבעי יותר. במהלך הייעוץ ד"ר עינבל יסביר על הטכניקות היחודיות בהן הוא משתמש לביצוע מתיחת הירכיים ויתאים באופן אישי את התכנית הנכונה ביותר עבורך.

עיצוב ישבן

קפלי עור צנוח, מבנה רחב מידי או שטוח מידי באזור הישבן משווים לישבן צורה שאינה מחמיאה. בשנים האחרונות חלה מגמה בעולם של עיצוב ושיפור אזור זה. דירוג והגדרת סוגי הישבן השונים פורסמו רבות בספרות הרפואית לאחרונה ואפשרו פיתוח אסטרטגי מודרני לטיפול בישבן על ידי שאיבה והזרקת שומן. במהלך מומחיות העל במלבורן אוסטרליה רכש ד״ר עינבל ידע ונסיון רב בתחום מתפתח זה. במהלך הניתוח ד״ר עינבל מעצב את הישבן באמצעות שומן שנשאב מאזורים בסביבת מסגרת הישבן ואז בעזרת טכניקות חדישות מבצע הזרקת שומן (macro fat injection) עצמי לאזורים בישבן. במהלך הייעוץ עם ד"ר עינבל תבחנו ביחד את הקווים האסתטים השונים של מסגרת הישבן. יחד, האזורים האסטרטגיים לשאיבה או הזרקה ייבחנו ויוגדרו. כל זאת על מנת לפסל ישבן בעל צורה ונפח אסתטי והמותאם באופן אישי.