ד"ר אמיר עינבל

מומחה לכירוגיה פלסטית ואסתטית

ד"ר עינבל הינו מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית. הוא סיים את התמחותו במרכז רפואי תל אביב "איכילוב" ולאחר מכן שימש כרופא בכיר במחלקה לכירורגיה פלסטית. לאחר ההתמחות עבר ד"ר עינבל למלבורן, אוסטרליה למשך שנה, לצורך השתלמות על בניתוחים אסתטיים (Aesthetic fellowship) של הפנים, ניתוחי שד ועיצוב הגוף. באותה שנה ביצע מאות ניתוחים אסתטיים עם מומחים בעלי שם עולמי בתחום. לאחר מכן עבר ד"ר עינבל לשיקגו, ארה"ב למשך שנה נוספת.

באוניברסיטת שיקגו עבר השתלמות על יוקרתית (Microsurgery fellowship) בתחום ניתוחי השתלות בלוטות לימפה ושחזור מיקרוכירורגי של הפנים והשד. השתלמות זו כללה ביצוע מאות ניתוחי מיקרוכירורגיה זעירה בתחום חדיש ומתרחב בעולם של ניתוחי השתלות לטיפול בבצקת לימפתית (Lymphedema) בהנחייתו של מומחה ומוביל עולמי בתחום דר דייויד צ׳אנג.

ד"ר עינבל סיים את לימודי הרפואה בהצטיינות יתרה וכמצטיין דיקן. לד"ר עינבל פרסומים בספרות הרפואית בארץ ובעולם. הוא משתתף באופן פעיל בכנסים בינלאומיים ואף מרצה בהם בתחום הכירורגיה הפלסטית. בנוסף, ד"ר עינבל מרצה בכיר מטעם ביה"ס לרפואה של אוניברסיטת ת"א. כיום מנהל ד״ר עינבל את יחידת המיקרוכירורגיה וניתוחי הלימפאדמה החדשניים תחת מחלקת פלסטיקה בביה״ח מאיר. אני מאמין ביצירת קשר אישי ואמפטי עם מטופליי, תוך הקשבה כנה ואמיתית. אני משתדל לענות על כל הצרכים הספציפיים של כל אחד ואחת ממטופליי, בדרך המקצועית ביותר. אני חש תחושת שליחות למטופלי. הזמינות למטופליי הינו ערך עליון מבחינתי. אני מתחייב לטיפול אישי ואיכותי הכולל הקשבה לרצונותייך, הסברים מפורטים לכל שאלה וזמינות מלאה לפני הניתוח ואחריו.

לרופא ולאיש היקר, האחראי לכך שאני יכולה להביט במראה בשמחה והנאה. לקבל מחמאות מכולם שאפילו לא יודעים שעברתי ניתוח. כל רגע מהתחלה ועד היום בדיוק חודשיים אחרי היו שווים את הכל. תודה על הכל. ענת מ.

ד"ר אמיר עינבל תודה רבה על עבודה מושלמת התוצאות ניכרות לעין בדיוק , באסתטיקה ובשלמות. מרוצה מאוד וממליצה בחום. אם העולם היה בנוי מעוד כמה כמותך הייתי אומרת דיינו ! אפרת א.

לד״ר אמיר עינבל רוצה לומר לך תודה, על היחס החם והאוהב, תודה על המסירות והאחריות. תודה על האנושיות, תודה על היותך קיים בעולם הזה כדי להעניק חיוך לכל מי שחווה תחת ידיך הקסומות תודה על תוצאות הניתוח המאוד מוצלח. בהערכה ענקית נטלי .י

לד״ר אמיר עינבל אני רוצה לשתף אותך בהרגשת שביעות הרצון מתוצאת עבודת האמנות שעשית בניתוח מתיחת הפנים שעשית לי לפני כחודשיים. רוצה להודות קודם כל על התוצאה המושלמת. הרבה מעבר לציפיות שלי. על היחס שניתן לפני, במהלך ואחרי הניתוח. תודה אירית ט.

ד"ר אמיר עינבל, רציתי להודות לך על ייעוץ מקצועי וסובלני תוך הקשבה לבקשותיי והכלת חששותיי ומתן הסברים מקצועיים להליך הרפואי שתרמו לתוצאה מדהימה, מעל ומעבר לציפיותיי. השרות המצוין, המקצוענות, הניסיון והשיתוף בכל מה שהולך להיות, תרמו לכך שכל מהלך הניתוח עבר בצורה טובה ולפי התכנון. תודה מקרב לב!!! ליזו ג

ד"ר אמיר עינבל שלום וברכה הודיה י. וכולנו במשפחה , רוצים להודות לך מאוד על הניתוח אף המוצלח מאוד. הודיה מאושרת מאוד , חל שיפור אדיר בחייה לשמחה. תודה רבה ! ! !

ד״ר אמיר עינבל בזכותך אני אוהבת את הגוף שלי. תודה על המקצועיות, האנושיות והתוצאות. ובטוח שנפגש בהמשך מלי ש.

דר' אמיר עינבל, רופא יחיד ומיוחד במינו, שנתן לי להרגיש הכי רגועה ולמרות כל החששות שהיו לי בהתחלה, הוא הצליח להרגיע ולהפוך את הניתוח לחוויה טובה! היחס, האדיבות, העדינות שמאפיינים מנתח כל כך מיוחד. ממליצה לכל אחת שרוצה לעבור ניתוח מהכי קטן להכי גדול . תודה תודה!!

טיפולים

טכנולוגיות מתקדמות

בחרנו בטכנולוגיות הביוטי הרפואיות מהמתקדמות ביותר בעולם, להידוק ומיצוק השכבות העמוקות בפנים.

ניתוחי פנים

ניתוח מתיחת פנים עבר בשנים האחרונות שינוי מהמראה המנותח, הלא טבעי והמתוח מידי לדור החדש של ניתוחים אלו, שהינו טבעי ורענן.

ניתוחי שדיים

לחזה הנשי משמעות רבה למראה החיצוני. השדיים הנם איבר המשדר נשיות ומהווה חלק מהותי מתפיסת האישה את גופה.

עיצוב הגוף

במהלך השנים חלים בגופנו שינויים רבים כגון תנודות במשקל, הזדקנות העור, שינויים הורמונליים, הריונות ולידות. שינויים אלו גורמים למראה לא סימטרי, לעיתים מעוות ולא מחמיא.

טיפולים משלימים

כיום, בעולם מהיר ומודרני החיפוש אחר טיפול אסתטי מהיר, ללא צורך בהחלמה ארוכה, עומד בראש סדר העדיפויות של רבים. לפני השלב בו מטופלת תזדקק לניתוח

לתיאום פגישת ייעוץ
עם ד"ר אמיר עינבל

נייד. 0526261166 | נייד. 054-4700897 | פקס. 037576977

dramirinbal@gmail.com

הברזל 9א, קומת קרקע, תל אביב